Фарби інтерєрні фасадні

Вибираємо фарбу для стін

   Виробництво фарб для фасадів не обмежується якимось певним їх переліком, однак існують фарби, які найкращим чином проявляють себе в плані довговічності та інших характеристик.
Вінілові фарби:
Вінілова або поливинилацетатная фарба колись була дуже популярна при облаштуванні фасаду, але сьогодні вона практично повністю витіснена акриловим аналогом. Фасадна водно-дисперсійна фарба (як ще називають вінілову фарбу) розбавляється звичайною водою.
Основною перевагою таких фарб є їх невисока ціна. Але при цьому вони не відрізняються стійкістю до впливів хімічних речовин, схильні до утворення цвілі, не виділяються стійкістю до механічних пошкоджень. У процесі висихання вінілові фасадні фарби дають вельми значну усадку.
Акрилові та акрилово-силіконові фасадні фарби:
Фасадна латексна фарба є збірним визначенням різних фарб для фасадів на акрилової основі, найбільш популярних на даний момент. Їх основним компонентом служить акрилова органічна смола.
Такі фарби мають невисоким водопоглинанням і тому поверхні, забарвлювані ними, менше схильні забруднень. Паропроникність акрилових фарб теж не дуже висока, але при цьому в їх кольоровій гамі є досить інтенсивні і стійкі відтінки.
За допомогою латексних фасадних фарб утворюються герметичні і еластичні шари, що володіють високою стійкістю до стирання. Підвидом латексних фарб є акрилово-силіконові розчини, що об’єднують в собі переваги як акрилових, так і силіконових. У порівнянні з вініловими вони мають більший показник паропроникності і трохи меншу абсорбційну здатність. Акрилово-силіконові фарби для фасадів на основі органічних розчинників дуже стійкі до стирання і можуть самоочищатися.
Силіконові фарби:
Фасадні силіконові фарби, до яких відносяться силанового, силоксанові і кремнійорганічні розчини, є гідрофобними – не дозволяють дощовій воді вбиратися і дають їй стікати вниз по поверхні стіни. Завдяки цьому силіконова фасадна фарба долговременно збільшує міцність фасаду і не схильна до забруднень. При всьому цьому поверхня, пофарбована такою фарбою, залишається паропроницаемой, оскільки її мікропористий структура забезпечує можливість дифузії водяної пари зі стін. Фасадна силіконова фарба дозволяє стінам дихати, а також характеризується прекрасною адгезією до основи. Структурна фарба для стін:
Висока паропроникність структурної фарби сприяє створенню оптимальної регуляції вологості, що дозволяє використовувати її для внутрішньої обробки приміщень.
Стійкість до температурних і атмосферних впливів дозволяє використовувати структурні фарби для оздоблення фасадів.
Легкість в експлуатації – фарби легко наносяться і не вимагають спеціального догляду.
Стійкість до розтріскування, подряпин і тривале збереження декоративного виду, при правильному нанесенні.
Стійкість до води дозволяє використовувати структурну фарбу у ванній або на кухні, без боязні пошкодження під час очищення.

Перейти в магазин
Top
error: От халепа :(